Loading images...

ATSAUKSMES

Vārds: valodja12@inbox.lv

Datums: 09.01.2013

Labzs dip dap.

Vārds: Liene Vītola

Datums: 22.11.2012

Labdien!

Paldies par Jūsu jauko skrejriteni. Mans trīsgadnieks ir visu šo vasaru un tagad tik cītīgi braucis, ka ritenim ir nepieciešams jauns sēdeklītis. Vēlos pasūtīt pelēko sēdeklīti.
Kopumā pie reizes vēlos pateikt, ka tik daudz pārsteigtu cilvēku seju, redzot pa ceļu braucam manu dēlu ar Dipdap, sen nebiju sastapusi. Cilvēki bieži jautā, kur tādu dabūt. Ne brīdi neesmu nožēlojusi šo brīnišķīgo pirkumu un novēlu Jums vēl vairāk pircēju.
Veiksmīgi!
Liene Vītola

Vārds: juris

Datums: 15.09.2012

Patiess prieks, ka tik kvalitatīvs produkts tiek ražots Latvijā.

Tiklīdz Dip Dap’s bija izpakots (pirms 4 dienām), dēls (2 gadi) uzreiz sāka vizināties un par spīti tam, ka bijām noraizējušies vai nebūs grūti ar līdzsvaru jo dip dap’s ir pirmais braucamais ar diviem riteņiem. Taču notika pilnīgi pretējais, bērns jau no pirmā mirkļa turējās virsū stabīli un tagad jau brauc pārliecinoši un no sava riteņa nav šķirams.

Ar to vēlējos pateikt, ka šī ir brīnišķīga lieta ko uzdāvināt savam bērnam. Ritenis ir attīstošs, interesants un kvalitatīvs.

Tā turēt Dip Dap:)

Vārds: l.paleja

Datums: 17.05.2012

Labdien DIPDAP!
Iegādājāmies ritenīti pagājušā gadā, lai pasniegtu kā dāvanu mūsu dēliņam. Kaut arī tas bija oktobris un laika apstākļi kā jau rudenī, dēls nesaskuma un ritenis jau tika lietots mājās. No istabas uz istabu, lēnām un pacietīgi.. Šogad uz Lieldienām bija laiks izmēģināt riteni uz lielās ielas.. Bez kādas minstināšanās mazais rakaris sāka iekarot mūsu pagalmu, pēc tam jau ārpus pagalma ielas. Šobrīd jau dodamies garākos pārgājienos uz Mežaparku gan pa mežiem, gan pa ceļiem. Un ir prieks par bērna neierobežoto brīvību un prieku.Un ritenis kalpo godam! Paldies Jums!

Vārds: Dip&Dap lietotājs

Datums: 13.10.2011

kolosāla manta bērnam! mūsu puika 2.3 gadu vecumā jau tā laiž ar šo DipDapu, ka prieks noskatīties! tagad šīs “litenītis” ir puikas miļākā manta-vai ārā lietus,vējš vai tumsa-viss vienalga, lai tik varētu pavizināties! Ja nu galīgi neciešas, tad arī 2istabu dzīvoklī var pabraukāt :)

Liels paldies ražotājiem!

Vārds: Kaiva

Datums: 31.03.2011

Noteikti ieteiktu šāda veida divriteni iegādāties. Mums gan bija veikalā pirkts, bet puika visu pagājušo vasaru nobraukāja (tad viņam bija 2,5 gadi), iemācoties ātri vien noturēt līdzsvaru, kas nav iespējams, ja ritenim ir palīgriteņi. Šogad pirksim divriteni ar pedāļiem, bet šo dosim mazai māsai.

Vārds: Antra Birzule

Datums: 03.03.2011

Man ir patiess prieks, ka šo vērtīgo bērna attīstības līdzekli nu ražo LV. Mūsu dēlam tādu no Vācijas atvedām pirms 4 gadiem. Viņam bija knapi 1,5 gadi, kad sāka sperties ar skrejriteni. Šo ierīci mēs dabūjām vadāt līdzi uz mūsu ārzemju ceļojumiem, jo puika no tā bija nešķirams (nerunājot par ikvienu došanos ārpus mājas). Portugālē viņš kopā ar mums izstaigāja (izbraukāja) visu pilsētu bez kādas čīkstēšanas par attālumiem. nepilnu 3 gadu vecumā viņš uzkāpa uz divriteņa un uzreiz brauca bez jebkādiem palīgriteņiem. Līdzsvara sajūta ir attīstīta teju perfekti!

Vārds: Imants Pulkstenis

Datums: 23.08.2010

“Paldies www.dipdap.lv ritenim, lielā meita iemacijās turēt līdzsvaru un jau mācās braukt ar divriteni bez palīgritenīšiem.”
Jūsu atsauksme:

Jūsu e-pasta adrese: