Loading images...

UZBŪVE

RĀMIS

Rāmis ir izgatavots no bērza saplākšņa, kam piemīt elastīgums un izturība. Virsma ir apstrādāta ar videi un bērniem draudzīgu materiālu – linsēklu eļļu(lakas vietā). Skrāpējumus var viegli izlabot ar smalku smilšpapīru un pārklāt ar mēbeļu eļļu, kas lieliskajam skrejritenim liks izskatīties atkal kā jaunam.

SĒDEKLĪTIS

Sēdeklītis ir ergonomiski veidots un ir viegli pielāgojams augstumā no 34-45 cm no zemes. Izmaiņu veikšanai jums būs jāpatērē apmēram 5 min un tam ir 4 paaugstinājumu opcijas. Tas nozīmē skrejritenis var augt kopā ar jūsu bērnu. Sēdeklīša auduma pārklājs ir viegli noņemams un mazgājams.

RIEPAS

Skrejritenim ir gumijas pneimatiskās 12collu riepas uz metāla diskiem ar gultņiem, kas nodrošina skrejriteņa vieglu ripošanu un labu saķeri ar virsmu pat smilšainās un nelīdzenās vietās. Riepas ir piepūšamas ar jebkuru standarta velosipēda pumpi.

STŪRE

Stūre ir izgatavota no koka un ir viegli satverama bērnam. Unikāls stūres savienojums pasargā bērnus no pirkstu traumēšanas (iespiešanas) un ierobežotais stūres pagriešanas leņķis (apmēram 30°) novērš iespējamību strauji mainīt braukšanas virzienu, piešķirot bērnam papildus stabilitāti.